Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×

Wojciech Mann "Kroniki wariata" 2012 nowa W-wa

Jak kupować?
  • 5 osób licytowało, wygrał (10)
  • Zakończona (czw 16 sty 2014 14:29:14 CET)

Aktualna cena

31,00

Licytacja zakończona

Koszty dostawy
List polecony ekonomiczny 7,50 zł
List polecony priorytetowy 8,50 zł

Wszystkie opcje

Sprzedający (29)

100,0 % pozytywnych komentarzy

Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego
  • Opis
  • Dostawa i płatność

Dochód ze sprzedaży dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Książka nowa - nieczytana, jedyne ślady to fakt, że stała na półce przez parę miesięcy (zdublowany prezent).

Oprawa twarda

W Warszawie możliwy odbiór osobisty na Mokotowie

http://www.znak.com.pl/kartoteka,ksiazka,3505,Kroniki-wariata-z-kraju-i-ze-swiata