Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×

Puzzle Trefl 3000, Tyrol

Jak kupować?
  • 7 osób licytowało, wygrał (8)
  • Zakończona (nie 13 sty 2019 17:30:00 CET)

Aktualna cena

46,00

Licytacja zakończona

Koszty dostawy
Paczka pocztowa ekonomiczna 13,00 zł
Paczka pocztowa priorytetowa 14,00 zł

Wszystkie opcje

Sprzedający (15)

100,0 % pozytywnych komentarzy

Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego
  • Opis
  • Dostawa i płatność

Puzzle firmy Trefl, używane, zakupione kilka lat temu na aukcji WOŚP. Kompletne, w stanie bardzo dobrym, nieliczne elementy z drobnymi uszkodzeniami od spodu, pudełko z niewielkimi otarciami. Wielkość obrazka 116 x 85 cm. Trudne! :)