Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×

Jak kupować?

Aktualna cena

20,00

Licytacja zakończona

Koszty dostawy
Paczka pocztowa priorytetowa 10,00 zł

Wszystkie opcje

Sprzedający (237)

100,0 % pozytywnych komentarzy

Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego
  • Opis
  • Dostawa i płatność
24 Finał - 10.01.2016 - mierzymy wysoko

JOANNA KRZYŻANEK DOBRE MANIERY CZYLI SAVOIR-VIVRE DLA DZIECI

 ILUSTROWANA

160 STRONY

TWARDA OPRAWA - DELIKATNIE USZKODZONA NA DOLE  TYLNEJ OKŁADKI