Zasady dotyczące korzystania z formularza kontaktowego Wyślij e-mail do tego użytkownika

Do czego służy formularz kontaktowy Wyślij e-mail do użytkownika?
Formularz kontaktowy Wyślij e-mail do użytkownika został stworzony, aby ułatwić kontakt między sprzedającym a kupującymi. Przejdź do formularza klikając w odnośnik Napisz do mnie znajdujący się na karcie użytkownika, nad zestawieniem ocen transakcji.

pcha_-_napisz_do_mnie1.png

Możesz także  skorzystać z odnośnika Pytanie do sprzedającego, który znajduje się na stronie oferty, pod danymi sprzedającego

pch_-_kontakt.png


Pamiętaj, że nie jest dozwolone wykorzystywanie formularza Wyślij e-mail do użytkownika do celów niezwiązanych z zawieraniem transakcji w serwisie Charytatywni Allegro. Każde naruszenie tej zasady polegające na wysyłaniu niechcianych wiadomości traktowane będzie jako spamming.

Co to jest spam?
Spam to elektroniczne wiadomości rozsyłane do osób, które ich nie oczekują i nie wyraziły zgody na ich otrzymywanie. Do spamu zalicza się zarówno seryjnie rozsyłane wiadomości e-mailowe o charakterze reklamowym, jak i niechciane wiadomości zawierające treści niekomercyjne (np. apele organizacji społecznych i charytatywnych, prośby o pomoc itp.).
Wykorzystywanie formularza Wyślij e-mail do użytkownika do rozsyłania spamu nie jest dozwolone w serwisie Charytatywni Allegro i może prowadzić do zawieszenia konta.

Przykłady niedozwolonego wykorzystania formularza
Do spamu zalicza się rozsyłanie takich wiadomości, jak:


Serwis Charytatywni Allegro dużą wagę przywiązuje do zachowania kultury osobistej i uprzejmości w kontaktach między członkami społeczności serwisu. Dlatego niedozwolone jest wysyłanie do innych użytkowników wiadomości mailowych obraźliwych, agresywnych lub wulgarnych. Przypadki zastraszania i szykanowania poprzez korespondencję e-mailową należy zgłaszać pracownikom charytatywni.allegro.pl. Groźby użycia przemocy można również zgłaszać odpowiednim organom porządku publicznego.