Moje konto zostało zawieszone. Z jakich funkcji serwisu mogę korzystać?

Jeśli Twoje konto w serwisie Charytatywni Allegro zostało zawieszone (sprawdź możliwe powody zawieszenia), nie możesz korzystać z większości funkcji serwisu. Przede wszystkim nie możesz składać ofert kupna i wystawiać przedmiotów na sprzedaż (ale także: wystawiać ocen transakcji, kontaktować się z użytkownikami przez formularz, wypowiadać się na Cafe Charytatywni Allegro). W momencie zawieszenia usunięte zostały wszystkie trwające transakcje i wszystkie złożone oferty kupna.

W czasie, gdy konto jest zawieszone, masz dostęp jedynie do tych funkcji serwisu, które mogą Ci pomóc sfinalizować transakcje do ofert zakończonych przed zawieszeniem oraz skontaktować się z kontrahentami.

Szczegółowy wykaz dostępnych narzędzi:


W przypadku wyjątkowo poważnego naruszenia zasad serwisu Charytatywni Allegro Twoje konto na Allegro również może zostać zawieszone.

Pamiętaj, że po zawieszeniu konta nie możesz zarejestrować się ponownie bez zgody w serwisie Charytatywni Allegro. Aby uzyskać więcej informacji o powodach zawieszenia konta, odpowiedz na e-mail z serwisu.