Other items
Ask Seller
  • Description
  • Payment and shipping

Przedmiotem aukcji jest oryginalna koszulka reprezentacji Polski U-21, w której Bielik wystąpił w meczu z Portugalią.

Właśnie w tej koszulce strzelił w piątej minucie pierwszą bramkę dla Polski ! Jak się później okazało, to było fantastyczne otwarcie wyniku.

Krystian Bielik zagrał w tym meczu 90 minut. To właśnie dopiero w barażach otrzymał on po raz pierwszy szansę od Trenera Czesława Michniewicza.

Mecz MEGA wyjątkowy,wygrany 3-1 i dający nam PIERWSZY W HISTORII awans drużyny U-21 do finału Mistrzostw Europy 2019 we Włoszech . Nigdy wcześniej nasi młodzieżowcy nie grali w ME.

Krystian Bielik jest to Wielkopolanin urodzony w Koninie, dnia 4 stycznia 1998.

Kariera tego nadzwyczajnie utalentowanego chłopaka zapowiada się bardzo interesująco. Więc warto już teraz zaopatrzyć swoją kolekcje o jego koszulkę z autografem.