Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. ×

100 km "Ruskim Motocyklem" nad Biebrzą i Narwią !

Jak kupować?
  • 5 osób licytowało, wygrał (0)
  • Zakończona (sob 20 sty 2018 18:30:07 CET)

Aktualna cena

310,00

Licytacja zakończona

Koszty dostawy
Odbiór osobisty 0,00 zł

Wszystkie opcje

Sprzedający (1)

100,0 % pozytywnych komentarzy

Zobacz wszystkie komentarze

Wszystkie przedmioty sprzedającego
Pytanie do sprzedającego
  • Opis
  • Dostawa i płatność

Witaj
Chciałem Cię zaprosić na przejażdżkę "ruskim" motocyklem z koszem po Dolinie Biebrzy i jej rozlewiskach. Zahaczymy też o brzegi Narwi. Zwiedzisz ciekawe miejsca, podpatrzysz przyrodę. Jest też duże prawdopodobieństwo że spotkamy "króla Biebrzy" Łosia.
Proponowane miejsca to "Carska Droga" i przejazd nią, wieża widokowa i widok na biebrzańskie łąki, "Długa Luka".
Giełczyn i stary drewniany kościół z 1777r w którym bywała Maria Skłodowska.
Góra Strękowa - Polskie Termopile - miejsce walk w 1939 i obrona Wizny, ruiny schronu kpt. Władysława Raginisa i miejsce jego pochówku, stąd też rozpościera się piękny widok na rozlewiska Narwi.
Sambory - stare średniowieczne grodzisko leżące przy ujściu Biebrzy do Narwi datowane na XI - XIII w.

Możesz też samemu zaplanować swoją trasę i co chcesz zobaczyć na Podlasiu.
Reasumując po pierwsze zrobisz dobrą i zacną rzecz dla Drugiego Człowieka, a po drugie coś dla Siebie, czyli zobaczysz piękną nieskażoną przyrodę i przeżyjesz wspaniałą niezapomnianą przygodę  motocyklową ;)

Nie zapomnij zabrać ze sobą aparatu i lornetki !
Termin realizacji do uzgodnienia.
Kontakt:
Kazimierz Masłowski
tel. 501 329 063
kamar7@vp.pl

Zapraszam serdecznie.

p.s. tak zakończyły się aukcje z poprzednich lat, a suma wszystkich aukcji to 2'435zł na rzecz WOŚP

http://charytatywni.allegro.pl/100-km-ruskim-motocyklem-nad-biebrza-i-narwia-i4002269

http://aukcje.wosp.org.pl/100-km-ruskim-motocyklem-nad-biebrza-i-narwia-i2708353

http://aukcje.wosp.org.pl/100-km-ruskim-motocyklem-nad-biebrza-i-narwia-i1304804

http://aukcje.wosp.org.pl/100-km-ruskim-motocyklem-nad-biebrza-i-narwia-i897499

http://aukcje.wosp.org.pl/100-km-ruskim-motorem-nad-biebrza-i-narwia-i745061